Hizmetlerimiz

 • Çelik Takviyeli Cephe

 • Alüminyum Cam Korkuluk

 • Alüminyum Doğrama Sistemleri

 • Cam Merdiven

 • Işıklık (Skylight)

 • Kompozit Cephe Kaplama

 • Cam Çatılar

 • Corten Cephe Kaplama

 • Paslanmaz Taşıyıcılı Cam Cepheler

 • Seramik Cepheler

 • Kompakt Laminat Cepheler

 • Terra Cotto Cephe

 • Fotoselli Kapı - Kepenk

 • Cam Saçak

 • Kış Bahçesi

 • Ofis Bölme Sistemleri

 • Çatı Sistemleri

 • Mesh Uygulama

 • Özel Proje Tasarım ve İmalat Çizimleri

 • 3D Tasarım

 • Proje İmalat Çizimleri

Hizmetlerimiz

ALÜMİNYUM-CAM KORKULUK

Günümüz binaların görsel mükemmelliğini, dış görünümlerinin detaylarında saklı olan tasarım ve malzeme oluşturmaktadır. Eşsiz tasarım esnekliği ve teknik özellikleri ile alüminyum, bina girişleri, teras ve balkonlar, merdiven aralıklarında da ihtiyaçları karşılamaktadır. Küpeşte ve korkuluk sistemleri esas itibariyle güvenlik amaçlı binalarda yerini alırken, ürünlerimiz, estetik görünümü ile görsel beğeniyi de beraberinde getirmektedir. Örneğin, küçük bir çocuğun, parmaklıklar arasından kendini sarkıtamaması veya insan(lar)ın yaslanması durumunda yeterli taşıyıcılığa sahip olması gibi.

Genel Uygulama Tipleri

 • Cam ile uygulama
 • Boru profil ile uygulama
 • Cam ve boru profil ile uygulama

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA (PENCERE-KAPI-SÜRME-KATLANIR)

Alüminyum Kapı ve Pencerelerin Avantajı :

 1. Hafif ve yüksek mukavemetli
  Alüminyum alaşımlı malzeme, kullanımı kolay, daha az ağırlık olan ince duvar kompozit bölümdür ve bölüm daha yüksek bir eğilme dayanımına sahiptir, alüminyum kullanan kapılar ve pencereler, küçük deformasyona sahiptir, dayanıklıdır.
 2. İyi hava geçirmezlik performansı
  Sızdırmazlık özelliği, genel ahşap kapı ve pencere ve çelik kapı ve pencere ile karşılaştırıldığında, kapı ve pencerenin önemli performans indeksidir, alüminyum kapı ve pencere, hava sızdırmazlığı, su geçirmezliği ve akustik yalıtımı daha iyi yapar.
 3. Güçlü korozyon direnci, kullanımı kolay ve bakımı
  Alüminyum kapılar ve pencereler paslanmaz, solmaz ve yüzeyin boyanması gerekmez ve bakım maliyetleri düşüktür.

4. Yüksek mukavemetli, iyi sertlik, Güçlü ve Dayanıklı

 1. Yüksek değer
  Bina dekorasyon mühendisliğinde, özellikle yüksek binalar ve yüksek dereceli dekorasyon mühendisliği için, süsleme etkisi ve iklimlendirme işleminden ve yıllık bakımla entegre teraziden, alüminyum kapı ve pencerelerin kullanım değeri diğerlerinden daha iyidir. çeşit.
 2. Solmaz, bakımı kolaydır
  Alüminyum kapılar ve pencerelerin boyanması gerekmez ve yüzeyin onarılması gerekmez.
 3. Aç ve kapat hafif ve esnek, gürültüsüz
 4. Çekici görünüm, çeşitli renkler mevcuttur
  Alüminyum profilin yüzey işleme teknolojisi, farklı estetik ihtiyaçları olan farklı insanları tatmin edebilir.

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

IŞIKLIK (SKYLİGHT)

Skylight Sistemleri

Skylight yani ışıklar modern binalar için kuşkusuz en dikkat çeken unsurların başında yer almakla birlikte, binalarınızın veya diğer bina tarzındaki yapılarımızın dışarıdan ihtişamlı ve seçkin olarak görünmenizi  de sağlayacak yapılardan biridir. Gerek dikkat çekmek, gerekse bina modernizasyonunu kanıtlamak için yapılan ışıklandırmalardır. Bu ışıklandırma prensibi doğal enerjiler sayesinde ortamı sorunsuz bir şekilde aydınlatma esasına dayanmaktadır.  Diğer adıyla bilinen ışıklıklar, modern binalardaki skylight uygulamaları binalardaki aydınlatma sorunlarını doğal olarak çözen ve görünüşüyle estetiklik katan bir uygulamadır. Ana taşıyıcılar çelikler üzerine alüminyum profiller kullanarak ikinci bir kaman oluşturulur ve bu katmana gerekli ölçülere uygun olarak cam veya diğer opak malzemeler sabitlenir.

Skylight yani ışıklık, birçok çeşitli alanlarda da kullanılabilmektedir. Binaların dışarıdan görünümlerini güzelleştirmek ve aydınlatmak ve bunu doğal yollarla yapması en belirgin özelliğidir.  Örnek olarak; kış bahçeleri, şirketlerin dış kısımları, oteller, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve buna benzer birçok yerde kullanabilmesiyle oldukça kullanışlı bir uygulama sağlamaktadır. Kullanılan alüminyum profilleri alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Uzun süre kullanılmayı hedeflenen bu profilleri piyasada iyice araştırarak bize ve yapacağımız yere en uygun olanı seçmekte fayda vardır. Belirli standartlara uygun olarak üretilmiş ürünleri tercih etmeliyiz.

Şeffaf Çatı Işıklıkları

Işıklık sistemi; doğal ışık kaynaklarını kullanarak kullanılan ortamda sağlıklı bir aydınlık yaratmayı hedefleyen sistemlerden biridir. Skylight çatı ışıkları da bunları bu ilkeleri hedef alarak belirli bir sistemle çalışmaktadır. Kaliteli malzemelerle yapılmış bu ışık sistemleri, çatılarda kullanıldığı için daha spesifik olarak üretilmektedir. Dışarıdaki her türlü olumsuz hava koşuluna göre dayanıklı olmalıdır.

Bu ışıklanmalar dışarıda da kullanıldığı için ekstra dayanıklı olmak zorundadır. Bu yüzden belirli katlar oranında kalın ve birçok darbe sayısına uygun olarak dayanıklılığı test edilmiş ve güvenirliği kanıtlanmış  ürünler alınmalıdır.

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

KOMPOZİT KAPLAMA

Alüminyum Kompozit Panel sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir.

Oldukça geniş bir kullanım alanı olan bu malzeme, renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, ısı ve ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemelerine göre daha üstündür.

Aynı zamanda çevre dostudur.

Mukavim yapısı sayesinde diğer yapı malzemelerine oranla daha geniş açıklıklarda rahatça kullanılabilmektedir.

Düşük maliyetle yüksek verim avantajı vardır.

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CORTEN CEPHE KAPLAMASI

Corten çelik panel cephe kaplaması

Corten çelik cephe kaplama paneli, karbon, silikon, manganez, fosfor, kükürt, krom, nikel ve bakır elementlerden oluşan bir karbon çeliği sınıfıdır. Bu karışımlardan elde edilen son ürün dış etkilere karşı dirençli hale gelir. Paslı çelik olarak da adlandırılan Corten çeliği, hava koşullarına karşı oldukça dirençlidir. Yüzeydeki pas, çeliğin iç noktalara ilerlemesine izin vermez. Bu sebeple diğer çelik türlerine göre dış etkenlere dayanıklı görsel bir çeliktir.

Corten delikli dekoratif panel

CNC makineye Corten çelik paneller uygulanabilir. Yaşlanma tekniği ile oluşan pas ile dış çevreye karşı yüksek direnç gösterir. Corten rengi ve sağlamlığı ile çelik dış uygulamalarda fark yaratır. Görünüşünden dolayı, çoğu uygulamada boya kullanmak gerekli değildir.

Corten cephe paneli

Corten çelik paneller, üzerinde pas oluşumu ile dış ortama karşı yüksek direnç gösterir. Corten rengi ve sağlamlığı ile çelik dış uygulamalarda fark yaratır. Hava ile temasında, dış katman patine olur ve korozyona karşı dayanıklıdır. Görünüşünden dolayı, çoğu uygulamada boya kullanmak gerekli değildir.

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

SERAMİK CEPHELER

 

MEKANİK SİSTEM SERAMİK CEPHE

Seramik cephe kaplama sistemi; Yapılarda sağır kısımlarında taşıyıcı alüminyum konstrüksiyonla birlikte uygulanır. Seramik cephe kaplama sistemi Yüksek aşınma ve darbe dayanımı, düşük su emme özelliği, leke tutmaması, kolay monte edilebilmesi, dış hava şartlarına dayanıklı olması, çok sayıda renk ve ebat seçeneğine sahip olması gibi özelliklerinden dolayı iç ve dış cephelerde tercih edilen malzemelerdendir.

-Klipsli Sistem Seramik

-Kanallı Kapalı Derzli Sistem

-Sinterflex – Kompakt Laminat Sistem

-Tırnaklı Sistem

-Serapanel Sistem

-Doğal Taş Sistem

-Emniyet Klipsli Askılı Sistem

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

TERRACOTTO CEPHE

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CAM SAÇAK

CAM SAÇAKLAR :

Cam saçaklar bina, ofis, fabrika, market, hastane, pastahane, avm giriş kapılarının üzerlerine yağmur ve rüzgardan korunmak amacıyla ve mekana görsel bir zenginlik katmak için uygulanan ürün gamıdır. Saçak camları paslanmaz spider cam tutucular yardımı ile taşıyıcı sisteme sabitlenir.

Cam saçaklar binanın mimari ve karakteristik özelliğine göre tarafımızca özel parça tasarımlarıyla uygulanmaktadır. Taşıyıcı sistemi oluşturan özel parçalar lazer plazma kesimlerle hazırlanarak, taşıyıcı bileşenler oluşturulur. Genellikle sistem paslanmaz malzemelerle kurulur. Müşteri bütçesine göre çelik taşıyıcılarda kullanılabilir. Sistem oluşturulurken kar yükü, rüzgar yükü gibi değerler statik olarak hesaplanır. Gerekli olan yerlerde insanların üzerine çıkacağı hesaplanır.

Cam olarak 5+5 / 6+6 / 8+8 / 10+10 lamine cam + temperli + delikli + rodajlı kalınlığında camlar seçilebilir.

Cam renkleri müşterilerin talepleri dikkate alınarak clear , yeşil, füme, bronz ve mavi renkleri mevcuttur.

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

OFİS BÖLME

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

PROJE TASARIM – İMALATLARI

Referanslarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
WhatsApp chat